Nemusíte byť celá v čiernej, stačí tričko

Na vystavanie šatníka je potrebných niekoľko základných kúskov, takzvaných pilierov, na ktorých potom môžete zakladať a tvoriť svoje outfity, trebárs aj každý deň iný. Práve vďaka univerzálnym odevom sa dá veľmi rýchlo nájsť tá správna kombinácia, aby ste boli po celý deň v pohode a cítili sa vo svojej koži. Asi neexistuje univerzálnejší kúsok ako je jednoduché čierne tričko.

Mladí milujú farby...

Dámy, urobte si miesto v skrini na čierne tričko, ktoré bude tvoriť základ outfitov mnohých štýlov a na rozličné príležitosti, pretože akákoľvek kombinácia s ním je perfektná a vždy bude obmenou klasického odevu. Benefitom jednoduchého strihu a univerzálnej čiernej farby je možnosť doladiť ho s akýmkoľvek doplnkom, šperkmi, veľa toho znesie čierne tričko dámske práve vďaka čistému vzhľadu. Tričká môžu mať aj rozličné strihy, oversize, slim, ktoré sú z elastických materiálov, s výstrihom do „V“ alebo okrúhlym či takzvaným „carmen“ výstrihom, ale aj s malým, šikovným golierom, tie nazývame polo tričká.

Polo tričko je perfektnou voľbou na chvíle, keď chcete byť trocha elegantná aj trocha ležérna, tričko s golierom zastúpi košeľu alebo blúzku a vy si ho môžete obliecť ku akýmkoľvek iným častiam odevov. Krátke rukávy a malé logo výrobcu sú ich charakteristikou, v čiernej farbe zapadne do každého štýlu, aký si ráno zvolíte, spolu s vhodnými doplnkami už len skorigujete celkovú vizáž. Skvelo sa osvedčilo ako neformálne oblečenie na neformálne príležitosti.

Elegantný outfit v čiernej

Podľa typu postavy však treba vyberať aj strih trička, vypasované na telo si môžu dovoliť iba veľmi štíhle ženy, pretože tenké elastické látky sú veľmi nevďačné a prezradia každý náš záhyb na tele. V tomto prípade je lepšie zvoliť si tričko z pevnejšieho materiálu, môže byť dlhšieho strihu, aby čo-to zamaskovalo. K nemu si môžete dovoliť džínsy, sukne, látkové nohavice či bermudy, pre prípad ochladenia sa skvelo skryje pod sako, kardigán či svetrík alebo vestu, vždy to bude perfektné spojenie na to, aby ste mohli byť so svojou vizážou spokojná.