Sklenená stena do kúpelni? Skvelá voľba


Nevyhnutnou súčasťou kúpeľne
Sprchovacie boxy urobili v posledných rokoch prielom ako dôležitá súčasť kúpeľní. Sú nielen krásne a praktické, ale môžu byť aj veľmi štýlové.

modern-minimalist-bathroom-3115450_1280

Výrobky na mieru
Dizajn môže byť striktne minimalistický alebo tradičného štýlu a môže byť dokonale kombinovaný s rôznymi typmi nábytku. Ak si vyberiete rohovú sprchu, sprchovú jednotku v podkroví alebo vedľa vane, nie je fantázia nášho dizajnéra nijaká hranica.
Otvorený priestor
Sprchové kúty sú riešením šetriacim priestor, ľahko sa udržiavajú a chránia zvyšok miestnosti pred vodou. Sklenené sprchové boxy sú vhodné, ak potrebujete priestor rozjasniť, aby bol opticky nerozdelený. Existuje nekonečné množstvo možností, poraďte sa s našimi technikmi a nájdite ten správny model pre vašu kúpeľňu.

United-27-1024x683

Vhodný do akéhokoľvek priestoru
Elegantné sprchové sklenené steny lmmont.sk sú súčasťou modernej kúpeľne. Ak máte malú kúpeľňu, sklenená sprchová jednotka je vhodným riešením, pretože opticky nerozdeľuje priestor. Ďalšou možnosťou, ako dosiahnuť vzhľad luxusu a maximálne využiť priestor, je to, keď nemontujete celú sprchovaciu skrinku, ale vyberiete iba jednu sklenenú stenu, ktorá oddeľuje sprchu od zvyšku kúpeľne.