Spoločné chvíle

13.5.2023

Rozmýšľate čím by ste mohli prekvapiť svoju drahú polovičku tento rok? V dnešnej dobe už je veľmi ťažké kúpiť originálny darček, keď si človek skoro všetko môže kúpiť hocikedy sám. Perfektným darčekom je preto nejaký zážitok, ktorý si človek bude pamätať navždy a ešte lepšie je to, keď to môžete zažiť obaja spolu. Preto super tipom na darček môže byť práve wellness pobyt pre dvoch. Spolu si môžete užiť zábavu, prechádzky, spoločnú http://azcitaty.cz/milan-lasica/34927/ masáž, alebo saunový svet, či intímne chvíle vo vírivke pri chladenom šanpanskom, na ktoré budete ešte dlho spomínať. A wellness pobyt pre dvoch nemusí byť spojený len s nejakým sviatkom, alebo Valentínom.

wellness

Môžete svoju polovičku s takýmto zážitkom potešiť kedykoľvek, keď ju budete chcieť mať len pre seba a užiť si spoločné chvíle vo dvojici v krásnom prostredí, kde bude o vás postarané a vy sa môžete prepustiť len sebe. Na chvíľu odhodíte každodenné problémy a budete žiť vo svojej bubline plnej lásky ďaleko od okolitého sveta. Znie to lákavo, nie?

wellness

A ešte lepšie je to, keď to naozaj zažijete. Voňavá masáž, súkromná vírivka, ukradnuté chvíľky v saune, alebo spoločný relax na teplých lehátkach je len malý náhľad na to, čo môžete zažiť spolu vo wellnesse pre dvoch. Množstvo hotelov má totiž skvelú ponuku pre páry a zamilovaných počas celého roka, aby im dopriali spoločné chvíle oddychu a užívanie v ich skvelej hotelovej a wellness ponuke. Určite nájdete skvelú ponuku wellness služieb aj vy v niektorom z wellness hotelov na Slovensku, stačí si pozrieť našu ponuku a určite nájdete ten správny hotel pre vás a pre vašu polovičku, kde strávite nezabudnuteľné zážitky, ktoré sa jednoducho kúpiť nedajú. Zrelaxujte svoje telo aj myseľ a užite si spoločné chvíle vo dvojici a nechajte sa hýčkať skvelými wellness službami jedným z hotelov v našej bohatej ponuke.

Máte chuť na sex? Zavítajte do Prešova

30.10.2021

Patríte aj vy k ľuďom, ktorí sú dlhodobo nezadaní a nevedia nájsť poriadne sexuálne uspokojenie? Aj vy máte niekedy pocit, že už vám ide samota na mozog a cítite, že si potrebujete splniť svoju sexuálnu primárnu potrebu? Nebojte sa, nie ste v tom sami. Podobnú situáciu rieši okrem vás množstvo mužov, ktorí nemajú stálu partnerku, no potreby sú potreby, a jednoducho si nejako musia užiť ? Existuje viacero možností ako stráviť skvelú noc bez akýchkoľvek zážitkov s krásnou a šikovnou dievčinou. Jednou z nich je práve návšteva sex privátu, kde si prídu na svoje všetci muži.

bdsm zadok

Tento sex privát je rozmiestnený po celom Slovensku, to znamená, že nemusíte ďaleko cestovať za ženami. Obľúbený je napríklad sex privát v Prešove, kde na vás čakajú vzrušené ženy túžiace po dobrom sexe s vami. Nech už sú vaše sexuálne preferencie akékoľvek, tu nájdete to, čo hľadáte. Milujete drsný sex, teda BDSM? Tak poriadne spútajte vašu ženu na jednu noc a užite s ňou takéto drsnejšie hrátky aj vy. Ste naopak milovníkom romantiky a túžite sa zrelaxovať? Tak prečo si nedopriať romantický kúpeľ s pohárom vína v ruke, ktorý predchádza erotickú masáž vo dvojici? Alebo ste za klasiku ako je orálny sex, análny sex, či ten úplne klasický sex? Nech už chcete čokoľvek, erotický privát je miesto, kde sa vaše sexuálne fantázie stávajú realitou. Stačí sa vopred dohodnúť s vybraným dievčaťom na tom, čo chcete v tento večer robiť.

spútaná žena

Z ponuky si tu vyberie naozaj každý zákazník, pretože všetky ženy sú tu veľmi šikovné, krásne a milujú sex. Nájdete tu blondínky, brunetky či čiernovlásky, štíhle aj plnšie ženy v rozličných vekových kategóriách. Staňte sa aj vy jedným z verných zákazníkov a zavítajte do erotického privátu v Prešove! Vieme vám zaručiť, že budete odchádzať s úsmevom na tvári a radi sa sem hocikedy vrátite.

25.7.2020

Internet je miestom možností!

Hľadáte aj vy spoľahlivú podporu najviac ktorá býva neustále zaisťovala nových klientov a svoju sledovateľov, vďaka ktorej budete predávať viac a budete môcť viac aj vyrábať? Vlastníte internetový obchod alebo webovú stránku a neviete ako sa o ne správne starať aby klienti prichádzali viac ako odchádzali a aby ste mali väčší dobiť po vašich službách alebo produktoch ktoré vyrábate, či ponúkate? Vďaka nám nemusíte byť profesionálom v oblasti internetového marketingu pretože sa o všetko postaráme za vás bez zbytočných otázok komplikácií alebo doučovania z vašej strany. Zverte starostlivosť o váš web aj vy do rúk skutočným profesionálom, ktorí vedia čo robia a svoju prácu vykonávajú naozaj zodpovedne. Postaráme sa o váš internetový obchod alebo o vašu webovú stránku aby mala viac zákazníkov a klientov, ktorých vyžadujete!

fb-wix-seo-1

Ako by sa vám páčilo, keby sa o váš internetový obchod alebo o vašu web stránku starajú skutoční profesionáli ktorí vedia čo robia a sú skutočnou jednotkou na súčasnom trhu v seo optimalizácii pre vyhľadávače, vďaka ktorej budete mať aj vy oveľa viac zákazníkov a klientov ktorých vyžadujete a ktorých ste chceli mať? Ak ste si aj vy založili internetový obchod alebo webovú stránku za jediným účelom, a to aby zviditeľnilo vašu produktivitu a činnosť a pridala nová novým zákazníkom ktorí budú s vami verne spolupracovať, ale zatiaľ to akosi nejde podľa vašich predstáv, sme tu my a my sa o to postaráme!

Digital Marketing 101 - An introduction to SEO

Skúste nás preto aj vy kontaktovať, navštívte náš web a zistite o nás viac potrebných informácií alebo si jednoducho vyberte balík služieb, ktoré sa najviac hodí pre vaše podnikanie a rozbehnite ho skutočne naplno! Vďaka našim službám sme pomohli vyrásť už mnohým spoločnostiam a internetovým obchodom a radi pomôžeme aj vám, ak nám to dovolíte. Online marketing vám poskytneme u nás veľmi jednoducho a efektívne, neváhajte preto viac ani vy!

Ako vybrať perfektné heslo

21.7.2019

Problém je v tom, že výber hesla zahŕňa dva protichodné ciele. 

Cieľ 1: Vyberte si heslo, ktoré sa ľahko zapamätá. 

Cieľ 2: Vyberte si heslo, ktoré je ťažké prasknúť. 

Ak by ste sa museli starať o cieľ 1, vaše meno by bolo vaše heslo a život by bol jednoduchý. Ak by ste chceli len niečo ťažké zaseknúť, môžete ľahko prísť s dlhou sérií náhodných písmen, čísiel a znakov, ktoré by zmätili aj toho najtvrdšieho hackera.
otisk prstu.jpg
Toto heslo by ste si, samozrejme, nemohli spomenúť. Museli by ste ho niekde napísať alebo si ho vziať so sebou, čím by ste sa dostali do počítača tak jednoducho, ako keby ste si pozreli poznámku Post-it pripojenú k klávesnici, ktorá hovorí: „Moje heslo je: Napr. (4 $ ll) 31opx *. "
Základné pravidlá
Eric Wolfram poskytuje niekoľko dobrých základných pravidiel, ktoré sa vzťahujú na heslá.

  • Dlhšia je lepšia. Šesť znakov je minimum. Mnohé lokality vyžadujú 8.
  • Vyrobené alebo zmenené slová sú lepšie ako skutočné slová. Vyhnite sa dátumom kalendára ako súčasti numerickej časti hesla.
  • Treba sa vyhnúť osobným informáciám, ktoré možno ľahko vyhľadať alebo overiť.
  • Nepoužívajte čísla účtov ani iné fakturačné informácie ako súčasť hesla.
  • Použitie susediacich klávesov alebo po sebe idúcich čísel je pre ostatných jednoduché a je potrebné sa im vyhnúť.
  • Udržujte samostatné heslo pre každý vysoko citlivý účet, ako sú e-mail, finančné inštitúcie a sociálne médiá.
  • Je dobré recyklovať stránky, ktoré neukladajú osobné informácie, ako napríklad internetové rozhlasové stanice.
  • Zapamätajte si svoje heslo. Nikdy by ste to nemali zapisovať.
  • Miešajte písmená, čísla a interpunkčné znamienka, a ak je to možné, uveďte veľké aj malé písmená.
  • Nepreháňajte to a heslo tak komplikujte, že sa stane ťažkopádnym. Malo by to byť niečo, čo môžete napísať pomerne rýchlo.přihlášení.png

Systémy hesiel
Použitie nesprávne napísaných slov alebo slov s číslom alebo interpunkčným znamienkom na konci môže byť účinné. Príklady zahŕňajú "KrazzyDood", "PensilNek", "Sawsy2468" alebo "ShurThing **!".
Nahradenie niektorých písmen interpunkciou zvyšuje bezpečnosť. Tak sa používa aj číslo. Tento jednoduchý systém zmení slovo „ahoj“ na „h3llo“ a „seagull“ na „s33gu !!“
Otázky na resetovanie hesla
Na vytvorenie lepšej bezpečnosti pre otázky resetovania hesla má Randy Abrams, riaditeľ technického vzdelávania vo  WeLiveSecurity  jednoduchý návrh. Hovorí, že neposkytujú správne odpovede. Povedzme napríklad, že rodné meno vašej matky je Tarzan. Alebo, že meno prvej školy, ktorú ste navštevovali, bolo LegoPrimary.
Kedy zmeniť heslo
Zmeniť hlavné heslá aspoň dvakrát ročne. (Napríklad, január a júl.) Zmena príliš často sa stáva ťažkopádnou a čaká príliš dlho, čo zvyšuje riziko. Bez ohľadu na časový rámec, držať sa ho. Možno zmeníte heslo, keď zmeníte hodiny.
 

Nákupy cez internet bez problémov

8.12.2018

Táto doba nám prináša množstvo nových vymožeností, ktoré sme kedysi nepoznali. Jednou z nich je aj nakupovanie prostredníctvom internetu. Niekedy bolo nakupovanie oveľa zložitejšie ako to je teraz. Museli sme si najprv vyriešiť dopravu do daného obchodu, potom si veci vyskúšať, povyberať a následne zaniesť domov. Dnes je to už oveľa jednoduchšie.

nakupování

Nakupujeme v pohodlí domova, zakrytí dekou a s pohárom teplého čaju. To všetko nám ponúka internet. Nákupy bez akýchkoľvek problémov. Môžeme si v pokoji domov vyberať aj celé hodiny a nemusíme sa rýchlo rozhodovať v obchode. Veci si síce nemôžeme vyskúšať no máme uvedené presné miery každého výrobku a každý z nás určite už pozná svoje konfekčné číslo. Pokojne popritom môžeme robiť aj iné činnosti a nijako nás to neobmedzuje ani nám to neberie čas.
Veci si teda pohodlne vyberieme. Môžeme si porovnať cenu toho istého výrobku len v inom obchode. Keď si veci povyberáme jednoducho prejdeme k platbe. Stačí vyplniť zopár údajov ako je meno, priezvisko a adresa. Vybrať si môžeme aj spoločnosť, ktorú preferujeme na doručenie zakúpeného tovaru. Po vyplnení týchto informácii prichádza na rad samotná platba za výrobky.

karta

Pri platbe si môžeme zvoliť taktiež rôzne možnosti ako platba dobierkou, platobnou kartou alebo cez paypal účet. Je to len na nás, ktorú možnosť si vyberieme. Mnoho ľudí sa bojí platiť platobnou kartou a preto si zvolí možnosť zaplatiť až pri prevzatí tovaru. Z vlastných skúseností vám viem povedať, že ak nejde o extrémne drahý tovar, tak by som sa určite nebála. V dnešnej dobe je to už veľmi bezpečné.
Po prevzatí tovaru, ktorý vám príde do pár dní sa už z neho môžete len tešiť. V prípade ak ste si objednali oblečenie a nesadlo vám, väčšina firiem vám to vymení na vlastné náklady. Nemusíte sa teda ničoho obávať. Je to úplne jednoduché!

Nástrahy platby kartou cez internet: viete sa brániť?

30.9.2018

Nákupy cez internet sú stále populárnejšie a spolu s nimi sa popularite tešia aj platby kartou. Sú totiž pohodlnejšie a rýchlejšie, ale dôležitá zostáva v tomto prípade bezpečnosť a ochrana pred zneužitím platobnej karty. V prípade, že zákazník svoj objednaný tovar nedostane, môže využiť bežný reklamačný postup. Ak sa stane, že obchodník všetky výzvy ignoruje, je tu možnosť mimosúdneho vyriešenia sporu. Ak zákazník nepochodí ani tam, poslednou možnosťou je obrátiť sa na súd. Skutočnosť, že zákazník platil za tovar kartou, mu môže v tomto spore pomôcť, pretože sa môže obrátiť na svoju banku a žiadať vrátenie peňazí.

bankomat
 
Na pohľad dôveryhodný
Príkladom môže byť aj prípad zákazníčky z Čiech, ktorá požiadala o pomoc Združenie obrany spotrebiteľov Moravy a Sliezska, z.s. Táto zákazníčka si kúpila topánky cez veľmi dôveryhodne pôsobiaci internetový obchod, dokonca si o ňom prečítala aj kladné recenzie. Vybrala si topánky, zaplatila vopred platobnou kartou a už sa tešila, kedy dorazia. Objednanú a zaplatenú zásielku trpezlivo čakala niekoľko týždňov, topánok sa však nedočkala. Využila aj formulár, ktorý bol na stránke uvedený a snažila sa skontaktovať s predajcom, no nepochodila. Žiadala dodanie tovaru alebo vrátenie peňazí, no bez akejkoľvek odozvy predajcu. Zákazníčka na stránke e-shopu zistila, že tam nie sú uvedené žiadne identifikačné údaje alebo adresa predajcu. V tom prípade má zákazníčka právo od zmluvy odstúpiť a žiadať svoje peniaze späť aj súdnou cestou, no existuje ešte jedna možnosť ako sa dostať k svojim peniazom, a tou je požiadať banku o službu Chargeback, ktorá je využiteľná práve v takýchto prípadoch.

balíky
 
Čo znamená Chargeback
Preložené ako spätné zúčtovanie, ktoré môže využiť každý zákazník, ktorému nebol dodaný tovar ani vrátené peniaze. Je to jedna z výhod len platby kartou, ale nie pri platbe bankovým prevodom. Túto službu poskytujú takmer všetky banky a spĺňa funkciu akejsi poistky. Je zadarmo a peniaze vám vráti priamo vaša banka. Funguje a platí na celom svete. Pomôže vám aj v prípade, ak bola vaša karta zneužitá, pri nedodaní tovaru alebo aj technických problémoch v bankomate a podobne.

zákon
 
Ako funguje a kde si ju objednať?
Ak máte záujem o túto službu, musíte vyplniť žiadosť o spustení Chargebacku a zároveň prípad podložiť aj dokumentmi, teda objednávkou, priložiť všetku komunikáciu s predajcom a tiež výpis z platobnej karty. Vaša banka postúpi tieto  dokumenty banke predajcu a z jeho účtu bude žiadať vrátenie peňazí.
 

Privátne cloudy sú možno najlepším riskom

26.4.2018


Súkromná ekonomika cloudov môže ponúknuť vyššiu efektívnosť nákladov než verejné štruktúry cloudového oceňovania. Polovica rozhodujúcich podnikov v oblasti IT, ktorí sa zúčastnili štúdie, identifikovala náklady ako bod č.1 bolesti spojený s verejným cloudom. Štyridsať percent uviedlo úsporu nákladov ako kľúčovú hnaciu silu migrácie oblačnosti.
„Chápeme, že ľudia hľadajú nákladovo efektívnejšiu infraštruktúru, čo pre nás nie je nevyhnutne správou,“ povedal Mark Baker, programový riaditeľ spoločnosti Canonical.
„Bolo zaujímavé vidieť správu, ktorá poukazuje na to, že prevádzka infraštruktúry na mieste môže byť rovnako nákladovo efektívna ako využívanie verejných cloudových služieb, ak sa robí správnym spôsobom,“ povedal pre LinuxInsider.

monitory

Parametre prieskumu
Index cloudových cien, ktorý od roku 2015 sledoval verejné a súkromné ​​ceny oblak, poskytol údaje, z ktorých vychádza najnovšia správa. Spoločnosti sledované v indexe cien pre oblaky zahŕňajú, ale nie sú obmedzené na Amazon Web Services, Google, Microsoft, VMware, Rackspace, IBM, Oracle, HPE, NTT a CenturyLink.

Index oblakovej ceny je založený na štvrťročných prieskumoch približne 50 poskytovateľov na celom svete, ktoré spolu predstavujú približne takmer 90% celosvetovej infraštruktúry ako výnosov z poskytovania služieb, uviedol Owen Rogers, riaditeľ divízie Digital Economics v Research 451.

Väčšina poskytovateľov nám poskytne dáta ako výmenu za bezplatný prieskum, a spoločnosť Canonical sa nás opýtala, či by sa mohla zúčastniť aj akéhokoľvek poskytovateľa, ktorý môže prihlásiť ponuku a byť vhodný na tento výskum.
Poskytovatelia služieb nie sú priamo porovnávaní priamo medzi sebou, pretože každý dodávateľ a každý podnikový scenár je iný. Nie je spravodlivé povedať, že poskytovateľ A je lacnejší ako poskytovateľ B za každých okolností, vysvetľuje Rogers.
počítač

„Poskytujeme len meradlá a rozdelenie cien pre konkrétny prípad použitia, aby podniky mohli vyhodnotiť, či cena, ktorú platia, je úmerná hodnote, ktorú dostávajú od konkrétneho predajcu,“ povedal. „Vzhľadom na to, že udržujeme oceňovanie jednotlivých poskytovateľov dôverné, získavame presnejšie a nezávislé údaje.“

Do akej miery sme závislí na internete?

18.2.2018


Internet bol kedysi skoro neznámym pojmom, každopádne sa z jeho využitím stretlo len pár ľudí, ktorých práca to vyžadovala. V ranných začiatkoch šlo o vedeckých pracovníkov či americkú armádu, neskôr o začínajúcich podnikateľov alebo ľudí, ktorí chceli prezentovať touto formou svoje služby. Okrem nich sa pridalo len pár zvedavcov, ktorých zaujímali počítače, no vtedy šlo o drahšiu záležitosť a každý počítaču nerozumel, mhoho ľudí sa ho bálo použiť. „Stojí to toľko peňazí a ešte to aj pokazím!“ Mysleli si. No ako vieme, internet a počítač, mobilné zariadenia, sú dnes neodmysliteľnou súčasťou našej spoločnosti a denne s nimi operuje skoro každý. Už dokonca aj starší ľudia. Ich moderná podoba je praktická, prehľadná, so začiatkami sa to skoro nedá zrovnať. Dnes je forma používania internetu skutočne jednoduchá a za malú chviľku sa ju naučí každý a väčšine sa zapáči. Vlastne dnešná spoločnosť pomocou internetu a aplikácií dá sa povedať, funguje a je od nich dokonca závislá. Týždeň bez pripojenia by nám pripadal ako večnosť.
obchodní schůzka
Dnes formou internetu nenájdeme iba komerčné stránky. Nájdeme množstvo služieb, informácií a zábavy zdarma. Jedná sa o stránky a apikácie, ktoré denne využívame, ako Youtube, Gmail, Twitter, Facebook,…
muž na lavičce
Kedysi ľudia navštevovali hlavne Youtube a serveri, ktoré im umožnia sťahovať zdarma hudbu či filmy. Takisto bolo populárnym hrať pomocou servera proti sebe počítačové hry ako Counter Strike či Quake 3 Arena. A kto by nezabudol na Pokec.
Dnes má však využitie internetu opäť inú podobu, využívame ho na potrebnejšie veci. Napríklad na socializáciu, komunikáciu, kedy na nás ostatní na sieti čakajú a ak sa neozveme, berú to dokonca ako urážku. Takisto ak niečo vybavujeme, vždy nám príde nejaký potrebný e-mail. Už je to taká samozrejmosť, ako kedysi mobil. 
pracovní stůl
Zoberme si dnes aj také mobilné zariadenia. ich služby ako Google Play, ktoré nám ponúkajú množstvo potrebných aplikácií, fungujú pomocou internetu. A dnes ľudia tieto aplikácie ako Facebook a podobne, využívajú každú voľnú sekundu. Veď vidíme, že ich zrak je stále v ich mobilnom zariadení.
•        Je to zrejme jasné, pomaly no isto sme sa stali od internetu ako spoločnosť závislí.

Nový, vylepšený Firefox

21.11.2017


Prichádza toľko očakávaná, údajne vylepšen a hlavne rýchlejšia Mozilla, tentokrát však nesie názov Firefox Quantum. Vraví sa predovšetkým o jej rýchlosti, čo je vlastne pre pohodlné surfovanie, ale i prácu s webom dosť potrebné.
Tá rýchlosť spočíva hlavne v koncepte, v ktorom si Quantum pýta iba minimálnu spotrebu pamäťi RAM. Rýchlosť počítača závisí hlavne od veľkosti tejto pamäti a jej zaťaženia, rovnako tak aj čo sa týka rýchlosti, spomaľovania, či zasekávania programov. Teda i to, či sa weby na našom počítači načítavajú rýchlejšie, pomalšie, či sekajú, alebo idú bez chyby. Preto by bol nový Quantum vhodný i pre užívateľa, ktorého počítač nepatrí k tým najrýchlejším.

www

•         V porovnaní napríklad s Google Chrome si pýta Quantum o 30 % menšiu spotrebu RAM.
Avšak za rýchlosť tejto novej vezie prehliadavača sa podpísala aj iná vlastnosť. Firefox Quantum totiž nie je písaný zaužívaným programovacím jazykom C++, ale chcel sa odlíšiť, jeho programátori, tvorci mu dali jazyk s názvom Rust. Programátorom sa tak naskytli iné, lepšie možnosti, konktétne odlišná programácia algoritmov. To má za následok fakt, že Firefox Quantum môže fungovať rýchlejšie, zároveň i bezpečnejšie, hrozí menšie riziko neželaného vypnutia, spadnutia, či zaseknutia.

logo

•         Možno to malo byť prekvapením, no ja vám ho prezradím. Zmenila sa aj úvodná stránka, myslím jej výzor, grafické spracovanie.
Grafické spracovanie úvodnej stránky je však len jedným z tých menších, no každopádne príjemných vylepšení. Zaujímavou novinkou je však i praktický nástroj na snímanie stránok. Sklamaní by sme byť teda nemali, skôr naopak. No aj tak ešte raz pripomeniem, že najviditeľnejším doplnkom bude zrejme tá bezkonkurenčná rýchlosť, no možno niekto uvíta i vlastnosť, kedy bude tento prehliadač vhodný i pre užívateľov, ktorí sa odmietajú vzdať svojich niekoľkoročných, hardvérovo slabších počítačov.

Návod na zrýchlenie počítača

30.6.2017


Aj keď sme už o tomto programe už písali , no  nie je jasné čo ešte tento program obsahuje. Môžem ale povedať za na program Advance systém Care sa určite môžete spoľahnúť. Je to jednoduchý spoločník nie len počítače , notebooky ale aj pre smartphoni a tablety Čí ho môžete použiť kdekoľvek kde ste .

pc

Obrovskou výhodou tohto programu je že dokáže vyčistiť aj skryté súbory alebo súbory k daným aplikáciám či programom ,ktoré nevidíte a vôbec nenájdete. Spustite program AMC a nájdite si Unit Uninstal  . Je to prakticky to isté ako v ovládacím paneli ale program AmC má schopnosť skórovať súbory k programom ktoré nenájdete. Vyberiete Daný program a dáte Uninstal a začne sa odinštalovanie programu. Po skončení sa Vás to opýta či chcete urobiť záložný bod pre tento program. Pýta sa to preto aby v budúcnosti keď budete program potrebovať môžete sa vrátiť do času kedy stého nainštalovali a program sa vráti do takého bodu v akom ste ho nechali. Po dokončení odinštalácie , môžete súbory skartovať aby vo vašom počítači nezaberali zbytočne miesto.

Ak máte dokončene odinštalovať iné môžete svoj počítač skontrolovať , či nemáte nijaké hrozby , prípadne takto môžete zistiť či vám táto odinštalácia nezaťažia pevný disk.

emoce

Rada : môžete vyskúšať aj iné nastavenie tohto programu . Nájdete tento tam rôzne nastavenia na úpravu obrazovky a rozlíšenia , kedy sa počítač vypne , zabezpečenie počítače pomocou tvare. Rýchle skenovanie a defragmentácia diskov v počítače a ďalšie rôzne programy ktoré môže zlepšiť výkon Vášho počítača.

Na výber máte toho dosť. Stačí ak všetky programy preskúmate , lebo len takto zistíte na čo ten program je a funguje, Avšak nezabúdajte aj na pravidelné aktualizácie tohto programu aby ste mal lepší , výkonnejší počítač , ktorý bude šlapať tak ako potrebujete. Aktualizácie je potrebné robiť pravidelne A NIKDY NA Žiadnu nezabudnite