Moderná dezinfekcia vody

To, že máme studňu na vodu ešte neznamená, že máme zdroj pitnej vody. Kvalita vody v studni musí byť pravidelne kontrolovaná, aby sme si mohli byť istí, že nie je škodlivá a že je chutná. To, akú kvalitu má vaša studňová voda ľahko zistíte pomocou domáceho testu vodu, ktorý za výhodnú cenu kúpite jednoducho v e-shope VODASERVIS. Je to obľúbený e-shop, v ktorom nájdete všetko potrebné na úpravu vašej vody z vodovodu, studne ale aj na úpravu vody v bazéne. Medzi najpopulárnejšími produktmi sa nachádza aj UV lampa, ktorá sa postará aj o dezinfekciu vody v studni https://www.vodaservis.sk/uv-lampa-dezinfekcia-vody/.

voda

Ľudia si tento spôsob dezinfekcie vody obľúbili hneď z niekoľkých dôvodov. V prvom rade je to maximálna účinnosť a spoľahlivosť dezinfekcie. Voda dezinfikovaná UV lampou je zbavená vírusov, aj baktérií. Zároveň je výhodou UV lampy aj to, že ide o nechemický spôsob dezinfekcie vody, takže vo vode neostáva pachuť chemikálie a nemení sa ani jej vôňa. My vám odporúčame UV lampu Philips 55W. Ide o profesionálnu UV lampu určenú na dezinfekciu vody, ktorú vám ponúka známa značka Philips. Jej používanie zvládne naozaj každý, rovnako ako jej inštaláciu. Poteší vás výkonom, ale aj dlhou životnosťou. V e-shope VODASERVIS môžete zakúpiť aj náhradnú žiarovku pre túto UV lampu, takže jej používanie nekončí ani po skončení životnosti pôvodnej žiarovky.

voda z vodovodu

Ak vás netrápi znečistená voda, ale jej tvrdosť, vo VODASERVISE nájdete riešenie aj na tento nepríjemný problém. Vyberajte z veľkého množstva rôznych foriem zmäkčovačov vody, s ktorými bude voda zmäkčená. Ak potrebujete pomoc pri výbere toho správneho riešenia, či produktu pre vašu vodu, obráťte sa na zákaznícku linku e-shopu VODASERVIS, ktorá je dostupná na telefónnom čísle +421 918 099 615. Rovnako môžete využiť aj komunikáciu prostredníctvom e-mailu, pričom vašu správu odošlite na adresu info@vodaservis.sk.