Seo optimalizácia od spoločnosti Seolight

Získavať návštevy na Vašu web stránku a zvyšovať konverziu je možné dosiahnuť aj bez veľkých finančných nákladov, a to správnym nastavením Seo optimalizácie. Aj v prípade web stránky alebo e-shopu s dlhou históriou je dôležité snažiť sa a kontrolovať jej správne nastavenie.

stiahnuť

Seo optimalizácie je kľúčový faktor pri vyhľadávaní Vášho produktu alebo služby Vašimi zákazníkmi. Jeho správne nastavenie Vám pomáha sa pri výsledkoch vyhľadávania umiestniť na čo najvyššej pozícií a tým pádom byť svojím potencionálnym zákazníkom ihneď na očiach. Taktiež sa tým zlepšuj Vaša konkurencieschopnosť. Pre jeho dosiahnutie je dôležité správne nastavenie kľúčových slov a v prípade nutnosti aj úpravy Vašej web stránky. Zahŕňa to taktiež kompletnú Seo analýzu a audit, ktoré sú druhým a veľmi dôležitým krokom k lepším výsledkom Seo optimalizácie. Seo Seolight.sk Vám ponúka všetky tieto aspekty pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov Vašej optimalizácie.

stiahnuť (1)

Ponuka spoločnosti zahŕňa kompletnú mesačnú Seo optimalizáciu, ktorá sa postará o všetky spomenuté kroky pre dosiahnutie prvých miest vo vyhľadávaní. V prípade potreby, Vám spoločnosť Seolight vie pomôcť aj s copywritingom pri tvorbe obsahu Vašej web stránky. V rámci postupu práce spoločnosti Seolight sa začína kalkuláciou ceny, kedy si po vytýčení očakávaných výsledkov a konkurencie, navrhne cena, no ktorú je možné vždy upraviť, napríklad podľa rozsahu kľúčových slov alebo očakávaného efektu. Následne ďalším krokom je návrh vhodných kľúčových slov, ktoré sa určujú podľa témy Vašej web stránky alebo Vašich produktov. Potom nasleduje kontrola Vášho webu, prípadne návrh možných úprav a samozrejme aj samotná realizácia úprav. Tá zväčša zahŕňa iba nutné zmeny webu, ktoré si však môžete aplikovať aj sami. Posledným úkonom v rámci postupu práce je linkbuilding, ktorý sa stará sa tvorbu spätných odkazov a bude prebiehať už od začiatku spolupráce. Všetky tieto pravidelne zasielané výsledky máte možnosť sledovať prehľadne a pohodlne online.