Konštrukčný systém, ktorý zaručuje kvalitu

Architektúra v súčasnosti odráža náš rýchly spôsob života, chceme stavať rýchlo a efektívne, a tak sa moderné technológie využívajú aj na to, aby vytvorili fasády na mieru podľa požiadaviek staviteľa a hlavne z materiálov, ktoré sú energeticky úsporné, bezpečné, majú dlhú životnosť a spĺňajú aj tie najvyššie nároky na dizajnové prevedenie, ale aj minimálnu nutnosť údržby.

unnamed

Na svete je mnoho výrobcov, ktorí sa zaoberajú výrobou okien, dverí a fasád z ocele, plastu či hliníka, no ak povieme Schuco, určite väčšina z vás vie, o kom je reč. Táto nemecká firma totiž patrí k významným svetovým producentom kvalitných okien, dverí a fasádnych systémov z hliníka, ocele či plastu, ktorých realizácií sú vo svete milióny. Svoj rukopis Schuco https://lmmont.sk/okna-brany-hlinikove-systemy/hlinikove-okna-a-dvere/schuco/ zanechal na mnohých známych stavbách na svete hlavne kvalitným prevedením, bezpečnosťou, nadčasovým dizajnom a energetickou úspornosťou fasádnych systémov, ale aj okien, dverí či iných realizácií napríklad zo skla.

architektúra, okná

Produkcia tejto firmy sa však nekončí len pri hliníkových, oceľových či plastových oknách, fasádach a dverách, ale má oveľa širší záber. Okrem spomínaných materiálov sa zaoberá aj realizáciami zo skla a k nemu patria aj kovania.

Medzi výrobky z plastu, ocele a hliníka, ktoré má Schuco vo svojom portfóliu, patria:

-plastové okná, dvere

-hliníkové okná, dvere

-hliníkové fasády

-protipožiarne konštrukcie

-poštové schránky

-brány

Zoznam niektorých realizácií zo skla, ktoré táto firma tiež vykonáva:

-sklenené prístrešky

-sklenené a nerezové zábradlia

-špeciálne sklo

-sklenené sprchové kúty,

-zasklenie výťahovej šachty

a mnoho iných

K skleneným výrobkom sú potrebné aj kovania, a tam patrí:

-kovanie na sklenené steny

-kovanie na zábradlia

-kovanie na sprchové kúty

-kovanie na kyvné a posuvné dvere

-kovanie na prístrešky