LED-ky ovládli svet svietidiel

Svietidlá s označením LED zaplavili svet a dnes ich využívame takmer všade. Osvetľujeme nimi dvory, parkoviská či garáže, v interiéroch sa udomácnili ako panely, trubice, žiarovky či pásiky alebo reflektory, ktoré slúžia na osvetľovanie bytových priestorov. Široká ponuka a jednoduchá inštalácia majú na svedomí ich obľúbenosť medzi zákazníkmi.

glowing-led-lamp-incandescent-bulbs-dark_168730-1009

LED svietidlá skvelo zapadnú do každej kompozície interiéru, pretože sú na trhu v mnohých dizajnoch a moderných prevedeniach. Na internetových stránkach spoločnosti LEDprodukt s.r.o. môžu zákazníci nájsť aj elegantné panely bielej farby, ktoré vynikajú svojou tenkou konštrukciou. Vďaka nej nemusíte pri ich inštalácii robiť veľké úpravy, ak ich chcete nainštalovať do daného priestoru. Strop treba znížiť len o 10cm, do sadrokartónu vyrezať otvor a panel tam jednoducho uchytíť pomocou bočných klipov. Pri každom paneli je pribalený aj napájací zdroj so vstupným napätím 230V a ten je možné priamo napojiť do elektrickej siete. Panely obsahujú kvalitný čip SMD2835, uhol ich svietenia dosahuje 150°, verne podávajú farby osvetľovaných predmetov a index podania farieb je vysoký. Vďaka výkonu je led panel panel vhodný aj ako hlavný zdroj osvetlenia priestoru. Na výber sú v tvare obdĺžnika, kruhu alebo štvorca. Panely sa hodia na osvetlenie väčších plôch ako je napríklad kuchynská pracovná doska, šatník, kúpeľňa a podobne. Všade tam vnesie dostatok svetla a zároveň bude zaujímavým dizajnovým doplnkom.

ceiling-lights-233934_640

Farebné prevedenie panelov môže byť v teplom, studenom alebo neutrálnom bielom odtieni. Teplá biela je vďačná hlavne v priestoroch určených na relax a oddych, studené odtiene sa inštalujú do športových priestorov a tam, kde sa predpokladá väčšia aktivita a neutrálne sú kompromisom, ktorý sa dá použiť všade. Rozhodnutie je len na zákazníkovi, ktorému typu dá prednosť, no nech sa už rozhodne pre ktorýkoľvek z nich, s konečným výsledkom bude určite spokojný.