Matrace zo studenej peny pre náročných klientov.

Ak súrne zháňate nový matrac a nemáte práve čas na podrobné študovanie rôznych druhov matracov, mali by ste najskôr siahnuť po jednom z penových matracov. Dnešné penové matrace už poskytujú dostatočnú kvalitu jej užívateľom, pretože sú vyrábané z nových moderných materiálov. Najrozšírenejšie sú tak penové matrace zo studenej peny, ktoré už spĺňajú mnohé kritéria aj pre náročných klientov.

matrac

Z minulosti poznáme najmä nie príliš kvalitné matrace z lacnej PUR peny, ktoré sa rýchlo vyležali a už po krátkom využívaní značne stratili svoje dôležité parametre. Preto kvalitní výrobcovia dnes používajú pri výrobe penových matracov hlavne studenú penu, ktorá patrí k najmodernejším materiálom na ich výrobu. Aj tu však rozhoduje skutočnosť, akou technológiou bola studená pena vyrobená. Zamerajte sa preto na studenú penu vyrobenú no crash technológiou, ktorá zaručuje podstatne dlhšiu životnosť ako iné studené peny. Zo známych výrobcov matracov na Slovensku tento druh peny využíva na konštrukciu svojich matracov výrobca Segum matrace.

matrac

Technológia výroby studenej peny no crash však nezaručuje iba dlhšiu životnosť takýchto matracov, ale aj celý rad iných pozitívnych vlastností. Dôležitou vlastnosťou no crash studenej peny oproti konkurencii je jej výrazne lepšia tvarová pamäť. Takýto matrac sa lepšie prispôsobuje tvaru vášho tela, takže aj ľudia s väčšou hmotnosťou alebo starší ležiaci pacienti značne eliminujú možnosť preležanín. Výrobca matracov Segum navyše ponúka aj studenú penu od švajčiarskeho výrobcu Sanitized. Táto ultra moderná studená pena ponúka aj výrazné antibakteriálne vlsatnosti, takže takmer úplne potláča tvorbu a množenie nebezpečných baktérií v matracoch vyrobených z tohto materiálu. Preto ak sa dnes rozhodnete pre matrac zo studenej peny https://www.segum.sk/produkty/matrace/studena-pena u kvalitného výrobcu matracov, určite budete s takýmto výberom maximálne spokojní.