Operácia kŕčových žíl? Dá sa to vyriešiť aj bezbolestne.

Ochorenia žíl dolných končatín nie sú pri súčasnom životnom štýle mnohých z nás ničím výnimočným. Sedavé zamestnanie alebo naopak práca, pri ktorej sa enormne nachodíte si neskôr vyberajú svoju daň. Ak sa k tomu pridá aj nezdravý životný štýl, málo pohybu alebo genetika, stávate sa jedným z adeptov na návštevu cievnej ambulancie. Kŕčové žily, metličky, trombózu a iné cievne, či lymfatické ochorenie je nevyhnutné včasne diagnostikovať a liečiť. Prevencia je najvhodnejšie riešenie, ale ak už predsa len dôjde k poruche, účinnejšie aj ľahšie sa lieči v počiatočnom štádiu. Chceme sa predsa vyhnúť chirurgickému zákroku, ktorý samozrejme nie je pre nikoho príjemná záležitosť. Našťastie dnes už existuje viacero moderných techník, ktoré nám s naším ochorením dokáže pomôcť. Moderné centrum liečby kŕčových žíl a iných cievnych ochorení VenaSum je moderná klinika ponúkajúca bezpečné a účinné alternatívy k chirurgickým zákrokom.

Nohy

Mnohé techniky dokonca nevyžadujú hospitalizáciu, vykonávajú sa ambulantne a sú aj bezbolestné. Vybrať si môžete z niekoľkých možností:

  • Skleroterapia alebo vstrekovanie špeciálnej látky do postihnutej žily pomocou ihličiek. Je to jedna z najúčinnejších a najobľúbenejších metód liečby kŕčových žíl.
  • ClariVein je metóda, kedy sa do žily zavedie kanyla, ktorá ju uzavrie zvnútra. Takto sa ambulantne a bez nutnosti následnej rekonvalescencie dokáže poskytnúť vašim nohám požadovaná úľava.
  • Operácia laserom je ďalšia z populárnych spôsobov, ako sa zbaviť kŕčových žíl, mnohokrát permanentne. Uskutočňuje sa prevažne v čiastočnej anestéze, rekonvalescencia nie je náročná a vy sa tak môžete čo najskôr vrátiť k bežnému životu.

Nohy2

A to nie je zďaleka všetko, čo centrum VenaSum ponúka svojim klientom. Preto v prípade, že vaše nohy už dlhodobo prosia o pomoc, neváhajte a dohodnite si hneď teraz termín v modernej angiologickej ambulancii – kontakt VenaSum nájdete na ich stránke.