Aké výhody pre telo poskytuje masáž lingamu?

Pokiaľ sú podľa vás tantrické masáže kontroverzné, masáž lingamu bude pre vás pravdepodobne úplné nepredstaviteľnou záležitosťou. Nemali ste však podliehať rýchlemu odsudzovaniu, pretože tantra môže mať pre ľudské telo a jeho zdravie niekoľko dobrých benefitov. Keď ste doteraz nikdy o masáži lingamu nepočuli, na začiatok je dôležité si preložiť jej názov. Slovo lingam sa spoločne so slovom joni využíva ako bežné označenie v rámci tantrických masáží. Pôvod týchto slov možno nájsť v starodávnom tantrickom učení, ktoré pochádza z Indie. Čo sa týka významu týchto slov, názov Lingam sa používa pre označenie mužského pohlavného orgánu a slovo Joni sa využíva pri ženskom pohlavnom orgáne. Masáž lingamu je teda možné vyložiť ako masáž mužského pohlavného orgánu, čo môže byť pre mnohých práve problematickou záležitosťou. Počas tantrických masáží však dochádza k dotýkaniu a stimulácií pohlavných orgánov úplne bežne, pretože sa v tejto oblasti nachádzajú dôležité energetické body.

masážne doplnky

Stimuláciou týchto energetických bodov sa dá organizmus správne naladiť a zbaviť negatívnych energií a celotelového napätia či psychickej záťaže. Okrem toho prinášajú tantra masáže a špeciálne i masáž lingamu pre organizmus výhody vo forme vypudenia stresu a priaznivých terapeutických účinkov pre duševné zdravie. Dokážu zlepšiť stav rôznych druhov psychologických problémov či vnímania človeka ako seba samého.

mužská masáž

Vrátane duševného zdravia môže masáž lingamu pomôcť mužom zároveň aj s fyziologickými problémami, ako je napríklad predčasná ejakulácia. Tento problém trápi mnohých pánov a nie je sa za čo hanbiť. Opakovanými návštevami tantrického salónu dokážete predčasné uspokojenie zmierniť alebo aj úplne odstrániť. Ak by ste sa chceli dozvedieť o výhodách a priaznivých účinkoch tantrických masáží viac, navštívte Masáž lignamu stránka 2 Bratislava tantra, kde na vás čakajú podrobné informácie týkajúce sa tejto masážnej procedúry.