Harmonia v masáži

Tantrické masáže sú náuka o harmónii, vnútornom i vonkajšom pokoji a slobode. Zároveň je to veľmi unikátne učenie darovania tantra masáží erotickej a spirituálnej podstaty, ktoré majú na ľudskú telo, psychiku i dušu veľmi priaznivé, ba až zázračne ozdravujúce a oslobodzujúce účinky. Doslovný preklad tantry, ktorá je indickým filozoficko-náboženským učením, je niečo ako pavučina, tkanivo a najrôznejšie synonymá k týmto prekladom. Tantrická masáž a tantrizmus je jednoducho jedným obrovským rozsiahlym tkanivom, akousi sieťou, ktorá nás všetky spája do hromady a vytvára tak jednu úžasnú tapisériu života.

žena

Samotná procedúra a program tantrických erotických masáží je veľmi hlboký, rituálny a duchovný. Cieľom masáží nie je len dosiahnuť uspokojenie fyzického tela tak, ako si to väčšina ľudí myslí a práve z tohto mylného dôvodu je tantrizmus odsudzovaný a spoločnosť sa nad ním pohoršuje. Skutočný význam je oveľa širší, mystickejší. Procedúry vo všeobecnosti pri erotických masážach pôsobia na tri úrovne. Prvou z nich je klasicky úroveň tela. To nie je nič nečakané, keďže sa jedná o masáž, ktorá je súhrou a hrou dotykov, pohybov a stimulácie všetkých častí ľudského tela nevynechávajúc a neprehľladnúc ani zóny intímnych partií.

žena

Ľudské telo je jeden úžasný, dychberúci, komplexný, komplikovaný, skvostný celok, v ktorom pretrváva naša myseľ a duša. Preto všetko, s čím sa za náš život stretneme, nás nejakým spôsobom poznačí. Všetky trápenia, bolesti, obavy, problémy, strachy, traumy, choroby, ale i nekončené radosti, šťastie, zážitky a veselé spomienky. Ďalšou úrovňou je úroveň emócii. Emócie sú pocity, ktoré skutočne veľmi zásadným spôsobom ovplyvňujú naše bytie, každodenný život a chod dní. Emócie sú niečo, čo je v dnešnej dobe regulované, skrývané a za čo sa veľa ľudí hanbí. Poslednou úrovňou je úroveň mysle.