Ako a kam za relaxom


Luxusné, príjemné a pohodlné ubytovanie, ktoré nám zlepší náladu a dopraje komfort, si automaticky spájame s vysokou cenou, vraj takéto ubytovanie si môžu dovoliť iba „boháči“.  No v podstate to nemusí byť pravdou, stačí si dopriať ubytovanie v určitých horských alebo kúpeľných strediskách na Slovensku. Taký pobyt vo wellness centre vám môže dopriať skvelý pocit, ktorý vás posilní na ďalšie dni a budete sa cítiť po psychickej i fyzickej stránke ako vo svojej najlepšej forme. Nemusí sa jednať o cársky palác. Pozrime na určité spôsoby, ako navštíviť slovenské wellness centrá, ale nezabudnem poskytnúť i pár tipov o údajne najlepších miestach na Slovensku.

masáž

•         Objednanie služieb cez internet
Na trhu je vďaka internetu konkurencia a to aj zo strany centier a ich ponúkaných služieb. Preto sa z nadštandartných služieb stávajú pomaly služby štandartné, za ktoré skoro nič extra nepriplatíte.

bazén

•         Pár tipov zo zoznamu údajne najlepších hotelov na Slovenku
Grand Hotel River Park sa nachádza v Bratislave a pravdepodobne vás zaujme krásnym a elegantne prepracovaným dizajnom, ktorý je však predovšetkým veľmi priestranný a vhodný k ubytovaniu väčšieho počtu cestujúcich, pričom každý má veľký kus svojho súkromného priestoru. Ako podľa názvu /River park/ môžeme vopred tušiť, jeho sídlo sa nachádza v blízkosti rieky, teda v prípade Bratislavy budete mať prístup ku krásnemu výhľadu na rieku Dunaj. A to podstatné, v jeho interiéri na vás čaká wellness centrum Zion Spa Luxury.

snídaně

Hotel Zochova Chatavás privíta krásnou atmosférou už navonok, nakoľko sa nachádza v lese plnom bukových stromov. Pozriete sa von z okna a všade naokolo vidíte priam rozprávkovú prírodu. Vo vedľajšie miestnosti na vás čaká presklenené wellness centrum s bazénom, saunou, vírivkou, pričom po skončení procedúr môžete len tak oddychovať na lehátku a hľadieť na rozprávkové okolie priamo z wellness centra.