Mobilizácia starších ľudí vďaka aplikácii


Dnes máme na dosah nespočetné množstvo služieb, pokiaľ vlastníme tablet. Všetky ani nestihneme využiť. Služba ako Google Play nám umožní prístup k širokej škále možností. Nebudem sa však venovať Google Play ale aplikácii, ktorá myslí i na tých najstarších z nás, seniorov. Aplikáciu môžeme v podstate nazvať službou, pretože poskytuje služby, ktoré sú využiteľné pre každý deň. Sme svedkami toho, ako sa dnes existuje a vybavuje všetko pomocou aplikácií a internetu. Ale späť ku konkrétnej službe, ktorá nesie názov:

Oscar Senior

Je nesporné, že i tí starší z nás sa dokážu prispôsobiť dnešnej dobe a dokážu manipulovať s modernou technológiou. Videli sme, že s počítačmi sa seniori naučili operovať, teraz je čas zaškoliť ich na tablet. Musíme však brať ohľad na reálne veci, akými sú slabší zrak, pomalšia motorika a akýsi neústupný pud k dôverčivosti voči podvodníkom. Aplikácia Oscar Senior umožní využívať všetky výhody tabletu i seniorom a to vďaka svojej ovládateľnosti, ktorá je navrhnutá pre túto vekovú kategóriu, na základe faktov, ktoré som spomenul.
muž a otázky

Hneď pri spustení sme svedkami jednoduchého a zabezpečeného prostredia, ktoré okrem praktického vzhľadu disponuje i veľkým typom písma a znakov. Ďalším skvelým plusom je zabezpečenie pred vyskakujúcimi oknami a otravnými Ads podvodmi. Tieto veci lezú na nervy a niekedy oklamú i o dosť mladších úžívateľov. Táto aplikácia nás tejto nečestnosti zbavilo, za čo si zaslúži kladné ohodnotenie.
aplikace v mobilu

Menu a výzor aplikácie je pritom elegantný a decentný, akurát ikonky sú väčšie. Základná ponuka tejto služby poskytuje počasie, internet, hry, fotografie, Wikipédiu, Facebook, prekladač a správy. Skvelý výber, všetko podstatné pod jednou strechou, stačí iba ťuknúť prstom a tým spustíme vybranú funkciu.

Aplikácia je veľmi prehľadná, obsahuje všetky potrebné i zábavné funkcie a zabraňuje vyskakovacím reklamám.