Big Star tričko jednoducho musíš mať!

Mini, či maxi štýl ?

Jednoduchý minimalistický štýl má svoje obdobia, kedy prichádza i odchádza v dizajne i móde. Jednoduché jednofarebné tričká sú výborným doplnkom pre nápaditejšie vzorované nohavice alebo sukne v outfite. Sú v šatníku určite nepostrádateľnými kúskami, ktoré má hádam každý, ale ich módna rola je skôr vo vedľajšej úlohe. Sami o seba vás totiž milo nechajú splynúť v dave a aj ich estetická funkcia je jednoduchšia.

tricko s potlacou

Z času na čas prichádzajú životné situácie i celospoločenské fázy, kedy narastie potreba seba vyjadrovania sa a nápaditej prezentácie. No a na to sú skvelým prostredníkom práve tričká s nápismi a potlačou. Tričká s nápismi sú jednak oku lahodiace módne kúsky, na ktoré sa dajú umiestniť od loga firmy až po hotové umelecké diela a jednak môžu byť vašim prostredníkom pre vyjadrenie rôznych myšlienok a sloganov svetu. Nebojte sa upútať pozornosť takýmto elegantným a vkusným spôsobom. Nápis na tričku prezentuje odkaz, myšlienku, či postoj, ktorý sa vám páči, ktorý chcete možno aj zdieľať a povedať svetu. Preto sú tričká s nápismi tak obľúbené a nosené a okrem iného aj veľmi moderné.

dievca s trickom s napisom

Big Star tričká musíš mať !

Big Star tričká prinášajú jednoduchý, ale veľký odkaz. Každý z nás je taká Big Star (veľká hviezda) svojho vlastného príbehu. Vkusné moderné tričká módnej značky so sloganmi sa hodia ku každému outfitu. Skombinujete ho krásne s jeansami, ale aj do elegantnejšieho outifitu so sukňou a lodičkami. Z jednoduchého trička sa stáva nápadité, ale vkusné s nápisom. Kvalitný príjemný materiál i prevedenie vám hneď padnú do oka. Nehovoriac o príjemnej a prijateľnej cene.

Skvelou správou je aj to, že pri nákupe dvoch kusov máte na druhý lacnejší kus 50% zľavu a ak ešte vyberiete niečo ďalšie a nakúpite nakoniec nad 50€, dostanete darček k nákupu podľa vášho výberu zdarma. Tak už klikni do e-shopu bigstarjeans.sk, aby si videla,aké krásne tričká máme !