Led pásy dodájú priestoru osobitý charakter

Na trhu existujú viaceré možnosti druhov led pásov. Niektoré sa dajú zakúpiť na metráž, iné sú zase už pripravené v 5 metrových baleniach. Existujú aj tzv. “profi led pásy“, na ktoré so zakúpením dostanete záruku až 5 rokov ! Led osvetlenie je vyhľadávané pre vysokú úsporu a dlhú životnosť. Led pásy krásne oživia a ozvláštnia každý interiér. Či už ich vytvarujete do nápisov, alebo nainštalujete podľa iného návrhu, budú iste vytvárať úžasnú atmosféru doma i v prevádzke.

led osvetlenie pasmi

Led pasy bratislava

Ak by ste sa rozhodli, že si led pásy zakúpite a použite vo svojom interiéri alebo exteriéri, nakúpte ich priamo od dovozcu. Kvalitu i cenu máte garantovanú a ak si vyberiete profi led pásy, tak aj záruku 5 rokov k tomu! Vybrať si tiež môžete bohaté príslušenstvo, profily, diaľkové ovládače, napájacie zdroje a podobne a to aj vo väčšom množstve.

Ak ste z Bratislavy, objednajte si ich pohodlne online na stránke ledprodukt.sk. Nemusíte nikam chodiť len vyberiete z ponuky na weby, čo sa vám hodí. Prípadne zavolajte do firmy pre rady a podrobnejšie informácie, aby ste si objednali presne to, čo potrebujete.

led osvetlenie

Led pásy sú novou technológiou led svietidiel s veľmi dlhou životnosťou (až 50.000 hodín), malou a šetrnou spotrebou a ekológiou zároveň. Je k nim možné zakúpiť aj príslušenstvo alebo profily na montáž. I keď sa led pásy dajú i nalepovať páskou, ich životnosť môžete predĺžiť napríklad tým, že ich budete montovať na hliníkové profily, resp. lišty, aby sa ľahšie chladili čipy. To predĺži životnosť a hliníkové profily môžu na niektorých miestach, napríklad v kuchyni alebo nad barom, či v inom podsvietení vyzerať veľmi dobre a moderne.

Led svetlá a led pásy môžete mať v rôznych farbách svetla. Môžu vytvárať mäkké teplé svetelné pásy alebo studené ostrejšie svetlo. Prípadne ak chcete ostať v zlatom strede, zvoľte farbu svetla „neutrálnu“. Tá bude iste vyhovovať každému.