Escape hry


Možno ste už o nich počuli alebo dokonca aj vyskúšali ich. Sú to veľké dobrodružstvá a naozaj stoja za vyskúšanie, ak máte chvíľu voľného času. Prebudia také oblasti vo vašom mozgu, o ktorých ste ani netušili, že ich máte. Vaše mozgové bunky budú pracovať na plné obrátky a vy sa nezastavíte, kým neprídete na to ako vylúštiť danú záhadu.

boj

Adrenalín stúpa…
Tieto hry sú populárne hlavne medzi mladými ľuďmi, pretože ich poznajú hlavne z virtuálneho prostredia tak si pod nimi vedia už niečo predstaviť. Staršie generácie moc nevedia o čo sa jedná. To však treba napraviť a zobrať rodičov, svokrovcov, tety, ujov alebo hocikoho staršieho zažiť ten adrenalín na vlastnej koži. Majú viac skúseností a budú vám vedieť pomôcť napríklad vo vedomostiach z rokov minulých, ktoré si vy napríklad nepamätáte.

tunel

Uniknutie
Únik z tejto hry nie je jednoduchý. Mnohých ľudom sa to nepodarí. Neznamená to, že by neboli bystrý, ale nedostatočne prebudili svoje mozgové bunky na daný problém. Preto sa pri tejto hre treba úplne sústrediť. Naplno. A pri tom ako bonus zabudnete na všetky svoje problémy, ktoré vás ťažia a sužujú. Je to perfektné odreagovanie, pri ktorom zažijete neopakovateľné dobrodružstvo a zažijete ako sa chovajú vaši blízky alebo priatelia v krízových situáciách. A to sa niekedy oplatí vedieť. Aspoň viete na koho sa budete môcť obrátiť.

Malé rady na záver
Na zlavomate viete nájsť výhodné akcie na hocijaké escape hry. Ak sa chystáte na dovolenku po Slovensku a náhle vám začne pršať alebo sa pokazí počasie, práve tieto hry vás zachránia. Nezabúdajte na ne a možno zažijete ešte lepšie dobrodružstvo ako keby bolo pekné počasie. 

grafity

Takže podľa môjho názoru je to perfektné trávenie voľného času. Určite lepšie ako ťukanie do telefónu alebo notebooku. Možno sa z toho stane vaše nové hobby. No budete musieť nahovoriť aj priateľov, známych alebo rodinu pretože väčšinou sa escape hry hrávajú v skupinách od dvoch do šiestich osôb. Ale ak ste veľmi chytrý… prídete na to aj samy.