Preskúmajte možnosti mobilných domov!

Mobilné domy údajne pochádzajú z USA. Ide o pomerne lacnú možnosť, ako si zaistiť priestory na bývanie, rekreáciu alebo dokonca aj na podnikanie. Využitie mobilných domov je naozaj všestranné a určite stojí za to preskúmať všetky možnosti mobilných domov u nás.

Mobilné domy Euro-mobilnedomy.sk

Mobilné domy, ktoré nájdete na webovej stránke euro-mobilnedomy.sk sú holandskej výroby. Holandský výrobca sa zaoberá konštruovaním mobilných domov už niekoľko desaťročí. Vyváža ich po celej Európe a dokonca aj do USA. V ponuke nájdete rôzne typy mobilných domov, od menších s jednou spálňou, až po 3 izbové. Niektoré sú priamo vhodné na celoročné bývanie, iné sa dajú na tento účel pekne upraviť. Mnohé referencie a fotografie z montáži podobných domov v Čechách a na Slovensku, svedčia o tom, ako pekne sa dajú tieto domy použiť a umiestniť takmer hocikde.

mobilny dom

Mobilné domy môžete mať na bývanie miesto rodinného domu, dajú sa umiestniť do záhradky, kde vám vytvoria pohodlné zázemie pre rekreáciu. Rovnako sa hodia ako chata, ak máte pozemok, na ktorý ju môžete umiestniť. Niektoré mobilné jednotky sú vhodné, alebo sa dajú upraviť aj na podnikanie. Takto si k domu alebo na pozemok môžete postaviť bar, reštauráciu, či kaderníctvo, dokonca i malý obchodík.

Mobilný dom si v ponuke vyberiete a dodávateľ vám ho dovezie a postaví na určené miesto. Mobilný dom sa dá premiestňovať na vlečke patričných rozmerov a dodáva sa zariadený. Každá jednotka má vybavenú kuchynku spotrebičmi, má obývačku s rozťahovacím gaučom a pohodlnú spálňu. Ďalej v mobilnom dome nájdete sprchový kút a WC.

mobilný dom s terasou a vírivkou

Pre celoročné bývanie sú potrebné niektoré úpravy, ako napríklad dôkladnejšie zateplenie, izolácia vody, kúrenie a dvojvrstvové okná. Avšak po týchto úpravách bude domček vhodný na bývanie aj v zime. Iste vás príjemne prekvapí aj to, že mobilný dom stojí už aj okolo 5000€. Samozrejme záleží na konkrétnom modeli, jeho veľkosti, vybavenosti a parametroch.

Neváhaj a pozri si viac o mobilných domoch na webe spoločnosti, veď mať podobné vlastné bývanie za zlomok ceny je ako splnený sen!