Veci čo mačky robia aby Vám ukázali, že Vás milujú


Pradenie
 
Hoci pradenie môže znamenať veľa veci, verte keď prídete domov po dlhom dni a mačička si na Vás sadne a Vy ju začnete hladkať, hneď počujete od nej ten krásny zvuk. Pradenie v tomto okamihu znamená, že si neskutočné cení že ju hladkáte a takto Vám vyjadruje svoju lásku.

mourek
 
Trú sa okolo Vás
 
Možno ste si všimli, že vaša mačka sa trie o nábytok vo vašej domácnosti, ako sú pohovky a stolíky. Ak sa vaša mačka trie o Vaše nohy alebo tvár, je to znamenie od Vašej mačky, že Vás pokladá za svoje.
 
Mačky majú vôňu, ktorá sa nachádza na hlavičke, na čele, na chrbte a na podklade ich chvosta. Trenie sa proti Vám je láskyplné gesto, ktoré posilňuje vzťah medzi Vami a Vašou mačkou.

kočička
 
Čistenie
 
Možno ste si všimli, že Vaša mačka trávi veľa času tým, že sa čistí. Vzájomná starostlivosť je dôležitá pre mačky, takže ak zistíte, že Vás Vaša mačka olizuje, môžete si byť istí, že toto je znak náklonnosti. Vaša mačka rozširuje svoju vôňu a označuje vás za jednu z jej skupín.
 
Ukazovanie bruška
 
Väčšina zvierat nechce ukázať svoje brušká, takže Vaša mačka, ktorá Vám ukazuje svoje bruško, je to spôsob, ako povedať nielen to, že Vás milujú, ale že sa tiež cítia pri Vás bezpečne.
 
Kuskanie
 
Vaša mačka, ktorá Vás jemne kúše, je znakom ich lásky. Rozmýšľajte o tom ako kúsance lásky. Hravé kuskanie ktoré nebolí je znakom, že ste pre nich celý svet a nechcú Vás stratiť.
 
Prenasledujú Vás
 
Ak zistíte, že Vás Vaša mačka prenasleduje všade kde sa pohnete, môžete si byť istí, že Vašu spoločnosť milujú. Dobrý spôsob, ako otestovať tento znak lásky, je zistiť, či Vás sledujú, aj keď nie je čas na kŕmenie.

kocour
 
Točia svoj chvost okolo Vás
Keď Vaša mačka točí koniec svojho chvosta okolo Vás je znakom toho, že ste pre nich celý svet. Mačiatka to používajú na to, aby pozdravili svoju matku, takže dospelé mačky, ktoré to robia, vám ukážu, že Vás berú za svoju obľúbenú osobu.