Ako si vybrať ten správny kadernícky salón?

Či už ste sa presťahovali do nového mesta, vaša dlhoročná kaderníčka išla na materskú dovolenku alebo ste nespokojní so svojou súčasnou, tak existuje niekoľko tipov, ako vyhľadať ten správny salón krásy. Stylistka musí poznať váš vlas, vkus a musí vedieť čo chcete. Nasledujúce kroky vám pomôžu vybrať si to správne miesto skrášlenia, ktoré bude pre vás tým najvhodnejším.

vlasy

Zvážte typ kaderníčky, ktorú hľadáte – ak máte špeciálny typ vlasov, napríklad brčkavé, krátke alebo príliš jemné, tak chcete nájsť osobu, ktorá má skúsenosti s týmto druhom vlasov. Majte na pamäti, že keď hľadáte salón, musíte zvážiť hľadanie skúsených stylistov a ich hodnotenie. Ak nájdete ten správny, ktorý sa vám páči alebo ich máte niekoľko o ktorých uvažujete, potom vám pomôže pri rozhodovaní práve to, či má daný človek skúsenosti s vašim typom vlasu. Napríklad, ak ten o ktorom uvažujete, nemá nikoho, kto by sa špecializoval na krátke vlasy a chcete, aby vaše ostali krátke a štýlové, potom nemusí byť tou najlepšou voľbou pre vás.

Vyhľadajte si online miestne salóny – pravdepodobne budete chcieť , aby sa vaše centrum krásy nenachádzalo príliš ďaleko od miesta, kde žijete alebo pracujete. Vyhľadajte si kaderníctva vo vašom mieste bydliska. Môžete použiť Google alebo sociálne siete pomocou hashtagov.

Opýtajte sa svojich priateľov a rodiny na odporúčanie – priatelia a rodina, ktorí žijú vo vašej blízkosti vám môžu pomôcť ideálneho stylistu práve pre vás. Vyberte si kamarátku alebo člena rodiny s účesom, ktorý sa vám páči a opýtajte sa, aké kaderníctvo navštevujú.

stříhání

Skontrolujte hodnotenia a recenzie zákazníkov – hodnotenie môže byť dobrým údajom o type služby. Dávajte však pozor koľkokrát bolo hodnotené a koľko hviezdičiek dostalo. Napríklad ak má salón 5 hviezdičkové hodnotenie a bol hodnotený 100 krát, tak je to dobrý náznak, ale ak bol hodnotený len 1 krát na 5 hviezdičiek, tak to nie je spoľahlivý ukazovateľ kvality salónu.
Navštívte webové stránky salónu – ako náhle ste našli stylingové miesto, o ktorom uvažujete, navštívte jeho stránky, aby ste zistili, aké služby a ceny ponúkajú. Ak napríklad hľadáte službu predĺženia vlasov, tak na ich webe to určite nájdete. Taktiež si môžete pozrieť aj skúsenosti a certifikácie.
Zavolajte do salónu – ak potrebujte nejaké informácie, ktoré nemôžete nájsť na stránke, skúste si to zistiť telefonicky.
 
Niekedy nie je ľahké zveriť svoje vlasy niekomu novému, takže preto je dôležité pri rozhodovaní zvážiť spomínané kroky, aby ste sa nezmýlili pri výbere tých správnych služieb pre vás. Musíte v prvom rade dôverovať tomu človeku, ktorému dáte do rúk svoju korunku krásu.