Profesionálne čistenie potrubia a kanalizáce.

Stáva sa to pomerne často v každej domácnosti. Najprv voda v kuchyni či kúpeľni odteká veľmi pomaly, neskôr začíname pociťovať šíriaci sa nepríjemný zápach. Až voda jedného dňa prestane odtekať úplne. Ak to v domácnosti dospeje až do tohto štádia, tak v tejto chvíli aj najväčší flegmatici a odporcovia domácich prác začínajú byť nervózni a skúšajú tento stav zmeniť. Ak nezaberie klasické mechanické čistenie, prichádzajú na rad najrôznejšie chemické prípravky na čistenie odtokových potrubí. No čo robiť, ak nezaberie vôbec nič?

upchate wc

V tejto chvíli je už jasné, že bez zásahu profesionálov na čistenie potrubí to asi nepôjde. Dobrou správou v tejto situácii je skutočnosť, že dnes už existujú spoločnosti, ktoré sa špecializujú presne na tento druh problémov. Spôsob, akým sa kanalizácia vyčistí sa volá krtkovanie. Ide o čistenie kanalizácie či odtokov mechanickými, elektromechanickými alebo vysokotlakovými prístrojmi. Profesionálna firma vyrieši váš problém pri upchatom umývadle, WC odtoku, kanalizácii, či pomôže s vyčistením kanalizačných vpustí a dažďových zvodov. Samotné čistenie rôznych kanalizácii prebieha najčastejšie spôsobom vysokotlakového čistenia, ktoré je v súčasnosti najmodernejšou a najviac efektívnou metódou údržby kanalizácie a potrubia. Táto technológia čistenia dokonale vyčistí kanalizáciu od všetkých usadenín a nečistôt. Vďaka vysokotlakovej technológii je tu minimálna pravdepodobnosť poškodenia potrubia a nie je problém ani s potrubiami o dĺžke 60-100 metrov.

monitoring kanalizácie

Ak vás trápia problémy s kanalizáciou a ste z Dunajskej Stredy alebo z jej okolia, pomoc vám poskytne krtkovanie Dunajská Streda. Spoločnosť AB-Krtkovanie vyrieši kedykoľvek všetky problémy s kanalizáciou či upchatým potrubím na vysokej profesionálnej úrovni použitím tých najmodernejších metód údržby kanalizácie a potrubia.