13.5.2022

Sťahovanie s Bonusom

Život so sebou prináša mnohé zmeny. Niekedy sú väčšie, inokedy menšie. Občas je to zmena účesu, inokedy zamestnania, alebo dokonca životného partnera. To sú zmeny s ktorými si musíte poradiť sami. Sú však zmeny pri ktorých potrebujete pomoc niekoho silného, spoľahlivého a skúseného, najmä ak sú to zmeny spojené s prenášaním a vynášaním ťažkých predmetov, či už pri kúpe a výmene nábytku, alebo iných ťažkých a nadrozmerných vecí, alebo pri zmene svojho bydliska, či kancelárie. Jednoducho, ak sa potrebujete presťahovať z bytu, domu, alebo kancelárie, čiže ak meníte svoje pôsobisko v rámci Slovenska, alebo EU a neviete si rady. Obráťte sa na – sťahovaciu firma Bonus, ktorá je pripravená vám pomôcť kedykoľvek, vrátane víkendov a sviatkov.

Sťahovanie s Bonusom rýchlo a bez problémov.

Pri sťahovaní často vzniká stres, zmätok a nepokoj, ale so sťahovacou firmou Bonus môžete ostať pokojný. Pre firmu Bonus je zákazník na prvom mieste a tak vám ponúka komplexné služby, ktoré inde len tak ľahko nenájdete a to všetko za prijateľné ceny s bonusom. To jsou sťahovacie služby Bratislava https://www.stahovanie-bonus.sk/, ktoré sa dokonale postará o všetky problémy spojené s prepravou, nakládkou a vykládkou prepravovaných vecí, pričom mimoriadne dbá o bezpečnosť a kvalitu prepravy tak, aby sa každá z prepravovaných položiek dostala na miesto určenia v neporušenom stave.

Sťahovanie s Bonusom, to sú spokojní zákazníci

Medzi jej ponúkané služby patrí taktiež vypratanie bytových i nebytových priestorov, ako sú pivnice, povaly, garáže a pod. Poradí si aj z odvozom starých a nepotrebných vecí ako je nábytok, pračka, chladnička atď., do zberných dvorov na šetrnú likvidáciu a bezpečne vám dopraví a vynesie váš novo zakúpený ťažký a nadrozmerný tovar až k vám domov. Váš nábytok, alebo aj osobné veci, vám nielen naloží, vyloží a prinesie na miesto ktoré si sami určíte, ale aj šetrne zabalí a vybalí, pričom si nemusíte robiť žiadne starosti s obalmi, firma Bonus vám ich poskytne sama. Bez problémov vám váš nábytok demontuje a zmontuje priamo na mieste, aby ste sa vy mohli venovať iným dôležitejším veciam. Sťahovanie Bonus je záruka kvality, serióznosti, rýchlosti a najmä spokojnosti svojich zákazníkov.

29.3.2022

Senzuálne masáže

Erotické masáže https://www.tantradiamond.sk/ sú dnes už v ponuke takmer na každom kroku, no dopriať si kvalitnú senzuálnu masáž v objatí luxusných priestorov a príjemnej atmosféry môžete len u nás. Tantradiamond Vám ponúka tie najlepšie a najzaujímavejšie senzuálne masáže. Naše tantra ladyes sa postarajú o Vás a vy sa tak budete cítiť ako v bavlnke. Sme salón zameraný výhradne na tantra masáže. Naše tantra ladyes sú špeciálne školené v tejto tantra oblasti, preto sa netreba ničoho obávať a netreba sa ostýchať. Stačí sa zveriť do rúk odborníčkam vo svojej profesii.

masážne oleje

V prvom rade je si treba uvedomiť že sa nejedná o priamy pohlavný styk aj keď sú tantra masáže častokrát spájané práve s erotickými masážami. Taktiež nečakajte obyčajnú masáž tela, pri ktorej si oddýchne a uvoľní sa ozaj iba Vaše telo. Tantra masáže sú spojené s masážou celého Vášho tela no v podstatnom slova zmysle je tantra masáž spájaná prevažne s Vašou vnútornou energiou a teda sexuálnou energiou. Túto Vašu sexuálnu energiu vo Vás tantra masérka musí pozdvihnúť aby ste Vy tak mohli zažiť a vychutnať si tú najlepšiu senzuálnu masáž. Vaše telo sa okamžite vzpruží a vy tak budete nasávať prúd novej čistej sily, ktorá Vám vydrží v zásobe po dlhý čas.

sexi postava

Nevylučujeme návykovosť tejto masáže a veríme, že ju budete chcieť určite absolvovať pomerne viackrát. Samotné tantra masáže prebiehajú v súkromných priestoroch kde sa budete nachádzať len Vy a Vami vybraná tantra ladyes. Doprajeme Vám tak súkromie a pokoj. Priestory sú vybavené luxusne a každý priestor disponuje sprchou, či kúpeľňou preto sa netreba obávať hygieny, ktorá je potrebná na 100% pri tomto druhu masáží. Vaše telo sa tak príjemne naladí na nadchádzajúce chvíle a vy si ich tak budete môcť spokojne užívať. Tantra programov máme pomerne viacero, preto je nutné vopred si vybrať. No verte, že každý sa oplatí vyskúšať, preto že každý je jedinečný a každý Vám dá mnoho.

24.1.2022

Tehotenské šaty pre Váš štýl

Každá žena sa chce cítiť dobre v každej chvíli a zvlášť sa chceme cítiť dobre v tom najväčšom životnom očakávaní. Chceme byť stále krásne aj keď sa možno nie vždy tak cítime. Áno, tehotenstvo býva vrtkavé a naše nálady počas tohto mimoriadne výnimočného obdobia taktiež. Preto nezúfajte a nemyslite si, že s pribúdajúcim bruškom a pár kilami naviac nemôžete myslieť na krásne módne kúsky.

tehotenské srdce

Je síce pravdou, že Váš šatník bude potrebovať nejaké kúsky naviac a samozrejme v trochu inom podaní. Ale predsa, buďme k sebe úprimné. Ktorá rada nenakupuje? Väčšina určite áno. A tehotenstvo je predsa super dôvod na nákup nového oblečenia. A dokonca aj pre tie z Vás, ktoré dvakrát radi nenakupujú, je u nás úplne jednoduché vybrať si z množstva krásnych a módnych trendových kúskov. Ponúkame Vám tie najkrajšie tehotenské šaty, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky na materiál a kvalitu. Máme pre Vás pripravené skutočne krásne a pohodlné tehotenské šaty v rôznom prevedení a v bohatých farebných tónoch. Tieto šaty si perfektne budete vedieť dopasovať aj na určité životné príležitosti, či už to bude každodenné nosenie alebo skôr potrebujete niečo na oslavu, niečo formálne a elegantné, tu si nájdete to pravé pre seba.

pohodlne šaty

Ponúkame Vám krásne kúsky šiat s rôznym strihom golierov, teplejšie šaty s vysokým hrejivým golierom v pletenom výzore ale aj Krásne a pohodlné šaty s lodičkovým a véčkovým výstrihom. Všetky sú v zodpovedajúcej potrebnej a vhodnej dĺžke a všetky sú z príjemných materiálov s dôrazom na Vaše zväčšujúce sa bruško. Šaty sú ponúkané taktiež v moderných štýloch a farbách či už si prajete skôr šaty/sveter, toto je správna stredná cesta, taktiež šaty, ktoré sú vhodné aj na každodenné nosenie a vytvoria Vám príjemný a pohodlný, ležérny look, ale aj šaty/mikina či šaty prizdobené mašľou v elegantných strihoch vhodné na oslavu a podobné slávnostné príležitosti. Jednoducho, u nás si určite vyberiete tie správne tehotenské šaty.

16.10.2021

Predaj firmy s DPH

Ak ste podnikateľ a máte firmu, ktorá už neprosperuje, a chcete zrušiť podnikateľskú činnosť, nemusíte tak platiť veľké poplatky za jej zrušenie, ale namiesto toho môžete firmu predať. Vyhnete sa tak zbytočným poplatkom, a takto môžete na firme doslova ešte „zarobiť“. Predaj firmy s DPH je jedinečnou šancou ako zarobiť na predaji neúspešnej firmy.

podpisany dokument

Následne táto firma je v ponuke firiem na predaj s DPH, kde je možné ju odkúpiť. Proces registrácie k DPH je veľmi komplikovaný, a trvá väčšinou viac ako 60 dní, týmto spôsobom sa vyhnete osobným pohovorom na daňovom úrade, poprípade aj možnej platbe zábezpeky na registráciu DPH. Táto čiastka môže byť v rozmedzí od 1 000 -500 000 eur. Z tohto dôvodu je pre mnohých podnikateľov rýchlejšou a prijateľnejšou cestou kúpa existujúcej firmy, ktorá je už registrovaná k DPH.

Predaj firiem registrovaných k DPH je v súčasnosti medzi podnikateľmi obľúbenou službou. Pretože samotný proces registrácie k DPH je komplikovaný a časovo náročný, kúpou firmy z našej ponuky, môžete podnikať ako platiteľ DPH v priebehu 24 – 48 hodín. Ušetrite tak 60 dní, čo predstavuje časové obdobie, potrebné na založenie a registráciu novej firmy k DPH. Kúpa firmy registrovanej k DPH je najrýchlejšou a najjednoduchšou formou spustenia podnikania na Slovensku. To dokazujú nielen referencie od spokojných klientov, ale aj odporúčania od advokátskych či účtovných kancelárií.

V prípade akýchkoľvek otázok, nás kontaktujte, a my vám radi a ochotne vysvetlíme všetky detailné informácie týkajúce sa procesu predaja firmy s DPH.

Garantujeme vám 100 % stav firiem, profesionálny a ľudský prístup ku klientom!

predaj firmy s DPH

V druhom prípade sú firmy, takzvané „ready made“ spoločnosti, ktoré boli založené výlučne za účelom ich následného predaja klientom. Tieto spoločnosti možno rozdeliť na novozaložené spoločnosti alebo spoločnosti s históriou. Ďalej či daná spoločnosť je platiteľom alebo nie je platiteľom DPH. Väčšinou ide o spoločnosti, ktoré sú pripravené na okamžité podnikanie, a to už v priebehu niekoľkých hodín.

Výhodou ready made spoločností je, že sú zapísané v obchodnom registri – teda majú pridelené IČO, sú registrované pre daň z príjmov – majú pridelené DIČ. Ďalej spoločnosť nemá žiadne záväzky, sú pripravené na rýchly prevod, a potrebné dokumenty sú pripravené našim advokátom.

V prípade kúpy ready made spoločnosti, je, že daná cena firmy je už konečná a zahŕňa zmenu spoločníka, konateľa, sídla a obchodného mena. Rozšírenie alebo zúženie predmetov podnikania. Ďalej zahŕňa úplné znenie zakladateľskej listiny (spoločenskej zmluvy), zmluvu o prevode obchodného podielu, a súdny poplatok za zápis zmien v OR.

Navštívte náš web a zistite potrebné informácie o predaji vašej firmy!

26.9.2021

Profesionálne čistenie potrubia a kanalizáce.

Stáva sa to pomerne často v každej domácnosti. Najprv voda v kuchyni či kúpeľni odteká veľmi pomaly, neskôr začíname pociťovať šíriaci sa nepríjemný zápach. Až voda jedného dňa prestane odtekať úplne. Ak to v domácnosti dospeje až do tohto štádia, tak v tejto chvíli aj najväčší flegmatici a odporcovia domácich prác začínajú byť nervózni a skúšajú tento stav zmeniť. Ak nezaberie klasické mechanické čistenie, prichádzajú na rad najrôznejšie chemické prípravky na čistenie odtokových potrubí. No čo robiť, ak nezaberie vôbec nič?

upchate wc

V tejto chvíli je už jasné, že bez zásahu profesionálov na čistenie potrubí to asi nepôjde. Dobrou správou v tejto situácii je skutočnosť, že dnes už existujú spoločnosti, ktoré sa špecializujú presne na tento druh problémov. Spôsob, akým sa kanalizácia vyčistí sa volá krtkovanie. Ide o čistenie kanalizácie či odtokov mechanickými, elektromechanickými alebo vysokotlakovými prístrojmi. Profesionálna firma vyrieši váš problém pri upchatom umývadle, WC odtoku, kanalizácii, či pomôže s vyčistením kanalizačných vpustí a dažďových zvodov. Samotné čistenie rôznych kanalizácii prebieha najčastejšie spôsobom vysokotlakového čistenia, ktoré je v súčasnosti najmodernejšou a najviac efektívnou metódou údržby kanalizácie a potrubia. Táto technológia čistenia dokonale vyčistí kanalizáciu od všetkých usadenín a nečistôt. Vďaka vysokotlakovej technológii je tu minimálna pravdepodobnosť poškodenia potrubia a nie je problém ani s potrubiami o dĺžke 60-100 metrov.

monitoring kanalizácie

Ak vás trápia problémy s kanalizáciou a ste z Dunajskej Stredy alebo z jej okolia, pomoc vám poskytne krtkovanie Dunajská Streda. Spoločnosť AB-Krtkovanie vyrieši kedykoľvek všetky problémy s kanalizáciou či upchatým potrubím na vysokej profesionálnej úrovni použitím tých najmodernejších metód údržby kanalizácie a potrubia.

18.9.2021

Od mamuta k faktúre

Čo má spoločné mamut s faktúrou ? Viac, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Mamut a fakúra… Ale poďme pekne po poriadku. Stalo sa to v jednom z kmeňov druhu Homo Sapiens pred pár desiatkmi tisíc rokov, v období doby kamennej. Partia lovcov z nášho kmeňa zahnala mamuta do úzkej rokliny. Ušetrime sa opisu krvavého divadla, ktoré nasledovalo, dôležité je spomenúť dvoch aktérov.

Lov mamuta

Kruela s veľkou kamennou sekerou a kmeňového náčelníka, ktorý bol zároveň vodcom loveckej skupiny. Náčelník bol bystrý jedinec, zrejme aj preto bol náčelníkom. Všimol si, že v rozhodujúcej chvíli Kruel svojou sekerou rýchlo a celkom ľahko rozťal mamutovi lebku. Ukončil tak životnú púť veľkého zvera a zabezpečil nadlho potravu pre pokračovanie životnej púte svojho kmeňa. Náčelníkov bystrý pračlovečí mozog zaregistroval, že Kruel je takmer vždy najlepším ukončovateľom životov zvieracej koristi napriek tomu, že svojou silou ani vzrastom medzi súkmeňovcami nijako nevyniká. Tajomstvo teda musí byť v jeho sekere. Dôležité je ešte pripomenúť, že sekeru si v tých časoch vyrábal každý lovec sám. „Heuréka“, zrúkol náčelník a… skráťme to, Kruel sa stal výlučným výrobcom sekier celej skupiny. Potravu jemu a jeho rodine odvtedy zabezpečovali ostatní lovci. Zrodila sa deľba práce, špecializácia…

Faktúry evidencia

Poučenie ? Milý čitateľ týchto riadkov, lovec v podnikateľskej džungli 21. storočia, netráp sa s výrobou sekier a iných podnikateľských zbraní ! Klikni na: O nás ezmluva a vyber si zo širokej ponuky nášho „loveckého“ arzenálu. Múdrym náčelníkom objavený princíp špecializácie funguje stále rovnako. Sústreď sa na to, čo ti ide najlepšie, na tvoju podnikateľskú činnosť. Zbrane za neveľký podiel na svojej „koristi“ nechaj na nás. Vyzbrojíme ťa na akúkoľvek fázu podnikania, t.j. založenie, priebeh i likvidáciu firmy, poskytneme ti virtuálne sídlo, povedieme rôzne typy účtovníctva, vystavíme doklady, napíšeme zmluvy, pomôžeme s inkasom pohľadávok, zabezpečíme kontakt so správcom daní, poradíme právne, ekonomicky, podnikateľsky… Podrobné informácie a podmienky deľby práce s nami sú dostupné na O nás Ezmluva. Aby tvoj príbeh bol rovnako úspešný, ako Kruelov.

22.7.2021

Výherné hracie automaty sa dnes hrajú online!

Dnes panuje „doba internetové“ a v online priestore dnes nájdeme naozaj všetko. Vlastne sa nadobro blíži doba, v ktorej budeme môcť mnohé veci riadiť cez svoj počítač alebo mobil bez toho, aby sme cestovali a vyčakávali v dlhých radách. Ale tento pokrok nesúvisí len s vybavovaním si povinností, s administratívou, s návštevou lekára a podobne, ale súvisí aj so zábavou a dokonca šancou vyhrať  peniaze bez toho, aby ste museli navštíviť nejaký konkrétny podnik.

hrací automaty

Hazard tu bol vždy a hazardné hry sa už od nepamäti tešia popularite. Je to proste tak, rovnako ako existuje reálna šanca na výhru, ktorá mnohých záujemcov vábi. K najsympatickejším formám hazardu sa  pritom radia herné automaty, čo pripomínajú tie staré arkádové hry, hoci v prípade herných automatov môže človek vyhrať reálne peniaze, nielen prejsť virtuálny level. Sú to skôr také „videohry pre dospelých“. Čo je však podstatné, túto formu zábavy a hazardu dnes takisto nájdeme online hracie-automaty.com.

  • Áno, aj toto odvetvie pokročilo a prispôsobuje sa dobe, veď nie je tajomstvom, že dnes sú to práve online kasína, čo sa tešia návštevnosti a herné automaty na internete sú dokonca o 10 % navštevovanejšie, než tie v kamenných podnikoch.

hraní automatů

Aké má teda hranie online hracích automatov výhody?
Prevádzkovatelia majú výrazne nižšie náklady ako tí, čo musia prevádzkovať niekoľko fyzických automatov v kamennom podniku. Internetový priestor im poskytuje veľkú finančnú úľavu a zameriava sa tu teda na to jediné- na hranie automatov, čo znamená, že tieto hry mávajú spravidla vyššiu RTP, čiže vyššiu návratnosť a teda hráčom poskytujú vyššiu pravdepodobnosť výhry, čím sú logicky pre hráčov atraktívnejšie.
Potom je to aj samotný fakt, že k automatov sa môžete pripojiť kdekoľvek a kedykoľvek zo zariadenia, na ktorom máte pripojenie k sieti. Pokojne teda napríklad ak sedíte vo vlaku, v autobuse, ste na cestách, alebo sa vám skrátka dnešný večer chce tráviť v pohodlí domova, no pritom chcete skúsiť šťastie.

16.5.2021

Vaše krásne spomienky

Chcete aj vy darovať veľmi špeciálny a vzácny dar svojim blízkym, alebo ste sa rozhodli zväčšiť niektorú fotografiu, ktorú skutočne milujete a ktorá vás vracia do lepších časov na plátno a majú neustále na očiach? Hľadáte aj v jednoduchý a pritom veľmi kvalitný spôsob, ako zväčšiť vaše zážitky a spomienky, či už na papier alebo na plátno, aby ste mohli aj vy mať pocit, že ste váš život prežili skutočne plnohodnotne, aby si sa mohla neváži najkrajšie spomienky zo života pozerať denno-denne? Ak hľadáte práve teraz aj vy najvýhodnejšiu ponuku na kúpu a vyhotovenie fotoobrazu na plátno neváhajte navštíviť práve teraz našu internetovú stránku, kde zistiť všetky potrebné informácie dozviete sa o možných spôsoboch, ako dokážete vaše fotografie oživiť rovnako tak aj rôznych formátoch, či spôsoboch, ktoré budú možno pre vás najvýhodnejšie a ktoré sa vám budú skutočne páčiť zo všetkého najviac! Či už si sa rozhodli vyvolať vašu fotografiu na plátno z dôvodu, že sa chystáte darovať svojim blízkym alebo jednoducho chcete svoju domácnosť vyzdobiť krásnymi spomienkami z vášho života, neváhajte a navštívte práve našu internetovú stránku ešte dnes!

family-moving-using-boxes_1157-35481

Fotografie sú skutočne veľmi vzácne spomienky z nášho života a preto neváhajte ani vy, ale navštívi našu internetovú stránku, kde sa dokážete dozvedieť jednoducho a prehľadne všetky potrebné informácie o službách, ktoré vám dokážeme poskytnúť a rovnako tak aj všetky najdôležitejšie informácie, ktoré by ste od nás mali vedieť.

girls-having-fun-skatepark_329181-12954

Sme spoločnosť, ktorá vám vyvoláva že fotografie veľmi jednoduchým a lacným spôsobom ponúkame vám za najlepšie ceny na trhu a práve preto nepremeškajte ani vy túto vynikajúcu príležitosť, ale dáte si aj my záležať na tom, aby boli vaše fotografie vyvolané skutočne kvalitný spôsobom a aby dlho pretrvali, nech máte z nich radosť skutočne veľmi dlhú dobu!

20.3.2021

Postavte štýlový dom vďaka architektovi


Máte nejakú presnejšiu predstavu o vašom vysnívanom bývaní? Môžete vsadiť na jedinečný projekt domu za asistencie architekta, ktorý vaše predstavy upraví do podoby, aby sa tieto dali funkčne zrealizovať. To je ten základný krok k tomu, ako dokážete získať, resp. postaviť originálnu budovu či originálny interiér, ideálne podľa vašich konkrétnejších predstáv a štýlu, ktorý preferujete. A samozrejme služby architekta sú to tiež od toho, aby vám povedal, v akej forme a do akej miery môžu byť tieto vaše plány reálne, prípadne vám predstavil nejaký iný projekt s funkčnejšími základmi.

dom, ulica

Keď sa plánujú základy stavby nejakej budovy s relatívne ortodoxnou a tradičnou konštrukciou, tieto plány pomáha realizovať stavebný inžinier alebo projektant. Ak sa ale jedná napríklad o stavbu moderného rodinného domu či skrátka budovy a priestorov s originálnym dizajnom, ľudia oslovia architekta.

A hlavným dôvodom je fakt, že každý architekt je výnimočný svojim preferovaným štýlom. Každý architekt na realizovaných projektoch zanecháva svoj „podpis“, niečo, čo prezentuje práve jeho realizácie, teda určitý originálny štýl. Možno práve preto je vhodné nebáť sa osloviť aj niekoľkých architektov a v úvode sa s nimi poradiť, no a nakoniec samozrejme vybrať iba jedného z nich.

dom, bývanie

Ako to zvládnuť najprehľadnejšie?

Odpoveď na túto otázku bude veľmi jednoduchá,… internet. Tak, ako na každé služby v súčasnosti, tak aj pri výbere a následnom oslovení architektov internet predstavuje asi najprehľadnejšiu a najrýchlejšiu možnosť. A to napríklad z hľadiska zistenia recenzií, ale aj kvôli samotnému faktu, že mnohí architekti dnes majú svoje vlastné weby, na ktorých by ste mali nájsť ich ponúkané služby. Je však výhodou, ak sa tak okrem rozpisu služieb  a pochopiteľne kontaktu, nachádzajú tiež ukážky realizácii konkrétneho architekta, pre lepšiu predstavivosť.

1.12.2020

Večerná zábava v Bratislave: A čo takto využiť escort?

 Že zábava v meste dokáže mať silné grády, to pravdepodobne nebude len mýtus. Pretože tento názor aj na základe vlastných skúseností zastáva veľmi veľa ľudí. A najmä tých, čo žijú mestským životom a cez víkend tu hľadajú nejaké uvoľnenie. Uvoľnenie, relax a zároveň zábavu, aby si mohli od všetkého nadobro oddýchnuť.  Pritom ale zostať v centre diania z hľadiska spoločenského života. Benefity mesta a jeho možností tak môžu využívať so svojou partiou.

Nájsť nejaký spôsob odpočinku a zároveň spestrenia svojho vlastného života, aby to všetko stálo za to a aby človek nasledujúci týždeň mohol žiariť s frajerským úsmevom na tvári.

život v meste

Pre každého môže byť tým potrebným energetickým palivom niečo iné. Zatiaľ čo pre niekoho je to výlet a turistika, pre iného skôr príjemné posadenie pri nápojoch či pri dobrom jedle. Pre niekoho zas príležitosť zaskákať si na dobrej hudbe a pritom sa pokúsiť baliť kopec atraktívnych slečien, ktoré sa na týchto akciách pravidelne nachádzajú.

A niekomu ide primárne o tie slečny alebo ženy, ktoré sa vedia baviť a sú s ním ochotné prežiť niečo intímne a vzájomne vzrušujúce. Náhodný sex!

pery, bozk

Veď prečo nie, je tu veľká šanca, že dvaja ľudia si vzájomne budú sympatickí. Úlohu v tom však zohrávajú aj určité vzťahy, schopnosť komunikovať, uchovať si chladnú hlavu, rozvážnosť, vedieť spraviť dobrý prvý dojem. A samozrejme trpezlivosť. V opačnom prípade ale môžete ísť na istotu a objednať si  escort bratislava Privatportal.

  • Teda stretnutie so sex wokerkou na úrovni, ktorá už má s podobným typom zábavy tie najlepšie skúsenosti.

Vie, čo bude programom dňa, respektíve večera. Môžete s ňou zažiť skutočne zábavný a zároveň vzrušujúci čas, máte to celé vo vlastnej réžii. Po príjemne strávenom čase následne ukončíte toto stretnutie nezáväzným sexom alebo erotickými praktikami, ktoré dotyčná spoločníčka ovláda na výbornú.